phoneTwitterFacebook
ear
 
When everyone has a home

Housing advice for Northern Ireland

Su skolomis susijusių klausimų sprendimas

Kartais tampa sunku išspręsti su skolomis susijusias problemas. Dažniausiai šios problemos gali būti išsprendžiamos tinkamai planuojant finansus ir sudarant laipsniško skolų grąžinimo grafiką.

Parašykite savo kreditoriams laišką išdėstydami savo mokumo problemas, bei pasidarykite jų atsakymų kopijas. Kreditoriai mieliau dirba su asmenimis, kurie stengiasi grąžinti skolas.

Suskirstykite savo skolas į „svarbiausias“ arba „kritiškas“, bei „ne pirmo būtinumo“ skolų grupes. Jūsų svarbiausioms skoloms gali priklausyti nekilnojamo turto įkeitimo skola, kredito su užstatu skola, nesumokėti procentai, nuoma, šildymo, elektros bei aptarnavimo mokesčiai, mokestis už vaikų išlaikymą ir / arba televizijos licencija.

Pateikite kreditoriams pasiūlymus dėl skolų grąžinimo atsižvelgdami į pinigų sumą, kuri Jums liks sumokėjus svarbiausias išlaidas. Visų pirma sumokėkite svarbiausias, o tik po to ne pirmo būtinumo skolas.

Norėdami gauti daugiau informacijos su skolomis susijusių klausimų sprendimu, kreipkitės į Gyvenamojo būsto teisių tarnybą arba į paramos organizacijas.